Özel Dena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlık Turizmi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Neden Sağlık Turizmi?

Son yıllarda ülkemiz yurt dışından gelen hastalara özellikle implant ve estetik diş hekimliği uygulamalarını başarıyla sunuyor.

Antalya’da hizmet veren Özel Dena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hekim kadrosu, gerekli tıbbi donanımı, alt yapısı ve sağlık hizmetinin olmazsa olmazı sterilizasyon ilkelerine uygun uluslararası standartlar da hizmet vermektedir.

https://ozeldenadis.com/wp-content/uploads/2021/01/dena-agiz-ve-dis-sagligi-saglik-turizmi.jpg

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için kliniğimize gelmeden önce, tedavi ve fiyat bilgisi almak isteyen hastalarımız ozeldenadis@gmail.com adresine mail yolu ile bize panoramik röntgenlerini ulaştırabilirler.

Hekimlerimiz tarafından incelenen röntgenleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Avantajları

Sizin adınıza beş yıldızlı otelimizde konaklama ve hava alanı transferlerini biz planlayalım, siz de turizmin gözdesi, tatil cenneti olan Antalya’da hem tedavinizi olun hem de tatilin tadını çıkarın. Bunların yanı sıra, dünyanın dört bir yanından yapılan turizm amaçlı turlara katılıp Antalya’nın eşsiz kültür ve tarihini keşfetme olanağı da bulabilirsiniz.

https://ozeldenadis.com/wp-content/uploads/2021/01/antalya-dena-saglik-turizmi-avantajlari.jpg
Tanışma

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki forma şikayetlerinizi yazarak, yaptırmak istediğiniz işlemleri lütfen bizimle paylaşın.


  Planlama

  Vermiş olduğunuz bilgiler neticesinde yapılacak olan işlemler ve uygulanacak tedaviler, uzman hekimlerimiz tarafından en kısa sürede planlanarak size sunulacaktır.

  Tedavi

  Sizin için planlamış olduğumuz tedaviyi, belirlenen program dahilinde uygulayarak, tedavinizin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması en büyük arzumuzdur.

  Ulaşım ve Konaklama

  Turizmin başkenti Antalya’da beş yıldızlı otelimizde yurt dışı ve yurt içinden gelen siz değerli misafirlerimiz için otel ve havaalanı transfer işlemlerini planlayıp hizmetinize sunuyoruz.

  Size daha kaliteli bir hizmet verebilmek için profesyonel ekibimizle hızlı, güvenli ve konforlu bir tedavi süreci için hassasiyetle çalışıyoruz.

  Sizin ve sevdiklerinizin rahat bir ulaşım, tatil, konaklama ve tedavi geçireceğinden emin olabilirsiniz.

  İletişim

  +90 (242) 228 01 00
  +90 (541) 114 11 41
  info@ozeldenadis.com
  ozeldenadis@gmail.com

  Online Rezervasyon

   https://ozeldenadis.com/wp-content/uploads/2021/01/dena-footer-logo.png

   Copyright 2021 | proatölye.

   Copyright 2021 | proatölye.

   bt_bb_section_top_section_coverage_image